Nieuws bericht

Park Bloom Leidschenveen

10 juni 2026

Op het Madeliefveld, direct achter het winkelcentrum van Leidschenveen, verschijnt Park Bloom.

Hier verrijzen vier prachtige gebouwen met speels gevormde gevels, uitnodigende gemeenschappelijke ruimtes en in totaal 250 moderne appartementen met eigen buitenruimte in een mix van koop en huur. Rond de gebouwen wordt een riante tuin gerealiseerd. Die variatie zorgt voor een levendige woonomgeving waar verschillende leeftijden, achtergronden en leefstijlen samenkomen.

De verkoop start met het woonaanbod in gebouw ‘Madelief ‘ en bestaat uit 68 twee-, drie- of vierkamer koopappartementen van circa 52 m² tot circa 92 m². De indicatieve koopsommen starten vanaf € 325.000,- v.o.n.

Er is hard gewerkt om Park Bloom goed in beeld te brengen. De website is uitgebreid en je kunt nu al een groot aantal impressies zien en meer lezen over het plan en het uitgebreide aanbod. Bekijk ook de interactieve woningzoeker en navigeer door het woonaanbod.

Wil jij op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen rond het koopaanbod van Park Bloom? Laat dan je gegevens achter via de website.

Informatie en verkoop:
Frisia Makelaars B.V.
T. 070-342 0101 of E. nieuwbouw@frisiamakelaars.nl

Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar
T. 070-354 6600 of E. nieuwbouw@reichmanenrommelaar.nl